GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål på fot 4593238

nr 459 3238

Skål på fot

Dresden, 1800-tal, med putti, höjd: 37 (skador)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 26 mars 2007